Україна отримає щонайменш €375 млн на потреби енергетики

Міністр енергетики Денис Шмигаль підбив підсумки "енергетичного Рамштайну" у Ґданську

Фото: Денис Шмигаль

У Ґданську відбулося четверте засідання Координаційної групи з питань енергетики України G7+, за підсумками якого Україна отримає щонайменше 375 мільйонів євро на відновлення енергетичної інфраструктури та нові внески до Фонду підтримки енергетики.

Міністр енергетики Денис Шмигаль підбив підсумки "енергетичного Рамштайну".

За результатами зустрічі партнери оголосили про додаткову допомогу українському енергетичному сектору, зокрема:

"Дякую кожній державі, міжнародній організації та компанії, які залишаються поруч з Україною. Ця підтримка допомагає відновлювати енергетичну інфраструктуру, захищати критичні об’єкти та забезпечувати мільйони українців світлом. Разом зміцнюємо енергетичну стійкість України. Світло переможе!", — додав Шмигаль.

Нагадуємо, у 2026 році Україна отримала від партнерів понад 317 млн євро, водночас загальний обсяг енергетичних потреб становить понад 650 млн євро.

Читати всі новини