Україна завоювала на Олімпіаді перше "золото" і друге "срібло": фото переможців

4 серпня 2021 | 15:30
Олімпіада 2020 - Жан Беленюк отримав золото, Парвіз Насібов став срібним призером - фото - фото 1

Український спортсмен Парвіз Насібов провів фінальну сутичку за золото Олімпіади-2020 з греко-римської боротьби і приніс Україні другу срібну нагороду у Токіо. Насібов поступився у фіналі представнику Ірану Мохаммаду Резі Гераї, а український борець греко-римського стилю Жан Беленюк переміг у фіналі Олімпіади в Токіо в категорії до 87 кг.

Про це йдеться у повідомленні НОК України у Twitter.

Відомо, що українець першим поставив на коліно суперника, але іранець впевнено діяв у захисті. Перший бал судді віддали Гераї. Іранець виконав дію, але судді не зарахували її, тож один бал віддали українцю.

Гераї скористався помилкою Насібова та повів у рахунку 3:1. Перший період завершився із перевагою на користь борця з Ірану. Вже на перших секундах другого періоду українець знову пропустив атаку – 7:1. Володимир Шацьких, тренер Парвіза, намагався оскаржити оцінку. Але судді віддали ще одне очко супернику – 8:1.

Суперник заробив ще одне очко – 9:1.

Відтак, Парвіз Насібов – срібний призер Олімпійських ігор.

Як відомо, це друге “срібло” України на Олімпіаді-2020 у Токіо.

Також український борець греко-римського стилю Жан Беленюк переміг у фіналі Олімпіади в Токіо в категорії до 87 кг.

У сутичці за золото Беленюк переміг Віктора Лорінца з Угорщини - 5: 1.

На старті турніру Беленюк переміг чинного чемпіона Європи серба Зураба Датунашвілі - 3: 1.

Нагадаємо, раніше Realist.online повідомляв, що українські бігунки під зливою вирвалися у фінал Олімпіади.