Вперше в історії: українські бігунки під зливою вирвалися у фінал Олімпіади (фото)

2 серпня 2021 | 17:10
Олімпіада 2020 року - дві українки вперше вийшли в фінал з бігу на 400 метрів з бар'єрами - фото 1

Незважаючи на дощ, дві українські легкоатлетки вперше в історії вийшли у фінал з бігу на 400 метрів з бар'єрами на Олімпійських Іграх.

Про це цьому повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Читай також: Олімпійські ігри в Токіо: дзюдоїстка Дарина Білодід принесла Україні першу медаль (відео)

У півфіналі в Токіо Анна Рижикова і Вікторія Ткачук показали результати 54,23 і 54,25 відповідно. Завдяки цьому дівчата забрали дві останні путівки в фінал.

Раніше Україна ніколи не була представлена двома спортсменками у фіналі цієї дисципліни на Олімпіадах. Фінальний забіг відбудеться 4 серпня о 5:30 за київським часом.

"Поки чекала результатів, все життя пролетіло повз мене. Навіть не пригадаю, про що саме думала, але чекала на маленьку "q", як на найважливіше у житті на даний момент", - поділилася емоціями Ткачук.

Зазначимо, під час етапу "Діамантової ліги" в Осло Рижикова і Ткачук фінішували на другому та третьому місцях відповідно на дистанції 400 метрів з бар'єрами.

Нагадаємо, Олена Костевич і Олег Омельчук завоювали бронзу в змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м). Вони перемогли в малому фіналі сербів Зорану Арунович і Даміра Мікеца (16 очок проти 12).