Олімпіада в Токіо: Україна завоювала третю медаль (фото)

27 липня 2021 | 08:23
Олімпіада 2020 - Олена Костевич і Олег Омельчук завоювали бронзу для України - фото - фото 1

Українська збірна завоювала третю - бронзову - медаль на Олімпійських іграх в Токіо.

Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Читай також: Олімпіада: українці виграли дві медалі, але програли фехтування і теніс

Нагороду завоювали Олена Костевич і Олег Омельчук в змаганнях змішаних команд в стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м). Вони перемогли в малому фіналі сербів Зорану Арунович і Даміра Мікеца (16 очок проти 12).

За словами Костевич, для них ця нагорода "на вагу золота".

"Говорили, що прапороносець не може отримати медаль. Я ніколи не вірила в це. Мала велику честь нести прапор своєї держави і щаслива, що нам вдалося завоювати цю нагороду для країни", - зазначила спортсменка.

Нагадаємо, раніше Realist.online повідомляв, українські спортсмени вже виграли дві медалі на Олімпійських іграх: дзюдоїстка Дарина Білодід і фехтувальник Ігор Рейзлин зайняли треті місця.