Україна отримала сьому медаль на Олімпіаді: емоційні фото перемоги

3 серпня 2021 | 16:10
Алла Черкасова на Олімпійських Іграх виграла бронзу - фото - фото 1

На Олімпіаді у Токіо українка завоювала бронзу у вільній боротьбі у ваговій категорії до 68 кг. Спортсменка перемогла олімпійську чемпіонку Ріо 2016, японку Сару Досьо.

Черкасова перемогла, уклавши суперницю на лопатки (туше - прим.), і принесла Україні бронзову медаль.

Читай також: Вперше в історії: українські бігунки під зливою вирвалися у фінал Олімпіади

Це вже шоста бронзова нагорода української збірної. Також в українців одне срібло.

Президент України Володимир Зеленський на своїй сторінці у Twitter привітав Алу Черкасову з перемогою.

Нагадаємо, раніше Realist.online повідомляв, український спортсмен Жан Беленюк вийшов у півфінал олімпійського турніру з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кілограмів.