Зробила диво: українка здобула олімпійське "срібло" у спринті на велотреку

8 серпня 2021 | 09:14
Олімпіада-2020 у Токіо - українка виборола срібну медаль у спринті на велотреку - фото 1

Українка Олена Старікова вийшла у фінал Олімпійських ігор у Токіо в спринті на велотреку і везе у Львів срібну медаль.

Про це повідомляє "24 канал".

У двох заїздах поспіль у півфіналі українська спортсменка була на долю секунди швидшою за представницю Гонконгу Лі Хвейші. 25-річна львів’янка показала на фініші перевагу в 0,040 та 0,128 секунди.

Олена Старікова вийшла у фінал, де позмагалася за золоту олімпійську медаль. Суперницею українки була рекордсменка з Канади Кейсі Мітчелл. Щоб стати олімпійською чемпіонкою, потрібно було виграти два заїзди.

У першому заїзді Старікова зробила ставку на коронний фініш, проте Кейсі випередила нашу спортсменку.

У наступному старті нашій велогонщиці потрібна була лише перемога, щоб зрівняти рахунок. Але перемогти американку їй не вдалось.

Однак Олена Старікова стала срібною призеркою Олімпіади-2020. Це перша наша медаль у велоспорті в Японії.

Нагадаємо, раніше Realist.online повідомляв, що українки завоювали срібло у каное-двійці на Олімпіаді в Токіо.