Україна на Олімпіаді у Пекіні: медалей немає, але є надія (фото)

10 лютого 2022 | 09:52
Олімпіада 2022 у Пекіні - як виступали українці, медальний залік та фото - фото 1

У Пекіні триває зимова Олімпіада-2022. Українські спортсмени за п'ять днів змагань не здобули жодної нагороди, але надія ще є.

Про це повідомляє "Головком".

Надія на призове місце була в українських біатлоністів Юлії Джими та Дмитра Підручного. Однак у них стався промах, тож вони не змогли завоювати медаль. Але у змаганнях з біатлону ще буде багато заїздів, тож надія на медалі все ще є.

Читай також: Скандал на Олімпіаді: відео, як китаянка навмисне збила з ніг суперницю

Але не обходиться без проблем. Організатори Олімпіади відмовляються допускати до змагань через карантин двох біатлоністок з України – Олену Білосюк та Дарину Блашко. А Валентині Семеренком довелося покинути Олімпійські ігри достроково.

Команда з фрістайлу з лідером Олександром Абраменком на Кубку світу показала хороший результат, тому є всі шанси на перемогу і на Олімпіаді.

Читай також: Олімпійський біатлон: Україна пробилася до ТОП-10, але втратила фаворитку

На сьогоднішній день вже розіграно 39 комплектів медалей, які вибороли 23 країни, повідомляється на офіційному сайті Олімпійських ігор. У трійці лідерів команди з Німеччини, Австрії та Норвегії.

Також Realist.online повідомляв, що Україна на Олімпіаді показала найкращий результат в історії у швидкісному спуску.