Олімпійський біатлон: Україна пробилася до ТОП-10, але втратила фаворитку

7 лютого 2022 | 14:45
Олімпіада 2022 – у біатлоні Юлія Джима посіла десяте місце, Семеренко не фінішувала - фото 1

У понеділок, 7 лютого, на зимових Олімпійських іграх у Пекіні відбулися жіночі біатлонні індивідуальні перегони. Україну представили три спортсменки: Ірина Петренко, Юлія Джима та Валентина Семеренко. Перегони видалися для нашої країни досить успішними.

Після того як Україна стала 13-ою у змішаній естафеті, в індивідуальному забігу Юлія Джима виборола 10-те місце. 31-річна біатлоністка здійснила два промахи на вогневому рубежі та відстала від лідера гонки Деніз Геррманн на 1 хвилину 21 секунду. Ірина Петренко приїхала слідом за Джимою та посіла одинадцяте місце, не допустивши жодного промаху.

Читай також: Українські саночники вилетіли з саней на Олімпіаді 2022 (фото)

Валентина Семеренко завершити перегони не змогла. Після двох вогневих рубежів головний тренер збірної України Урош Велепець повідомив, що дівчина мала спазм. Через це спортсменку зняли з перегонів.

На п'єдесталі пошани виявилася німкеня Деніз Геррманн, француженка Анаїс Шевальє-Буше, поступившись переможниці 9 секунд, і норвежка Марта Рейселанн із відставанням у 15 секунд.

Читай також: Путін прикинувся сплячим, коли на олімпійський стадіон вийшли українці (фото)