У четвер, 25 червня, на майданчику Хмельницької АЕС уповноваженими правоохоронними органами проводяться слідчі дії, які стосуються окремих закупівельних процедур, здійснених у попередні роки.
Про це повідомила пресслужба "Енергоатому".
Зазначається, що "Енергоатом" забезпечує повне сприяння роботі правоохоронних органів, надає всю необхідну документацію та інформацію відповідно до вимог законодавства України. Також у НАЕК зацікавлені у всебічному, об’єктивному й неупередженому встановленні всіх обставин справи.
"Чинне керівництво товариства послідовно дотримується принципів прозорості та підзвітності в управлінні компанією, підтримує всебічне сприяння правоохоронним органам і виступає за належну правову оцінку всіх можливих порушень незалежно від часу їх вчинення", — заявили в компанії.
За даними "Енергоатому", слідчі дії не впливають на виробничі процеси та безпеку експлуатації об’єкта. Сама Хмельницька АЕС працює у штатному режимі й забезпечує безпечну експлуатацію енергоблоків і стабільне виробництво електроенергії для потреб держави.
Нагадуємо, міжнародні партнери нададуть Україні щонайменш 375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури та нові внески до Фонду підтримки енергетики.