Шамани, медики та гарматне м'ясо: у РФ почалася справжня прихована мобілізація
Політика

Шамани, медики та гарматне м'ясо: у РФ почалася справжня прихована мобілізація

21 травня 2022 | 12:45

"Мобілізацію бачиш? А вона є!" Саме так можна охарактеризувати те, що відбувається в Росії. Адже компенсувати втрати в Україні їм критично необхідно, а потрібного ресурсу – немає. У свою чергу, оголошення війни, коли спецоперація розвивається за планом, неправильно зрозуміють, а оголошення відкритої мобілізації так і зовсім в ряді особливо буйних регіонів може спровокувати бунти.

Читайте також: Залишилось 7% особового складу: у окупантів гострий дефіцит людського ресурсу

Російське командування зараз проводить приховану мобілізацію у прикордонних з Україною областях і не лише. Наприклад, у далекому від України Ульяновську розгорнулася ціла мобілізаційна епопея!

Так, під приводом оновлення документів, до військкомату запрошуються співробітники підприємств, а цього місяця в Ульянівському державному університеті відділ кадрів оновив дані про чоловіків призовного віку.

У військкоматах чоловікам, які викликаються для формальностей, пропонують підписати контракт на 6 місяців, заманюючи зарплатою та соціальними пільгами.

Також черговий етап примусової мобілізації розгорнули у так званій "ЛНР", у рамках якого планується залучити до 3,5 тис. випускників місцевих вузів, які вже "на олівці".

Читайте також: Авіація бойових бовдурів: у РФ знову набрехали про нові винищувачі "Су"

Якщо про нестачу людських ресурсів у окупантів, то ще один приклад.

У зоні бойових дій у окупантів серйозна нестача медичного персоналу, особливо на тимчасово окупованих територіях Луганської області. Причому нестача як кількісна, так і професійна.

Російські окупанти розгорнули кампанію із залучення лікарів з регіонів і цього тижня в так звану "ЛНР" вже заїхало 50 лікарів та медичного персоналу з Чувашії та Мордовії. Зауважте, що не з Москви або Санкт-Петербурга.

Групу лікарів відрядили до Первомайська та Кіровська на 2 місяці.

Про їхні професійні навички складно сказати щось певне, але цієї кількості все одно не вистачає для вирішення проблеми з медиками.

Думаю, через місяці два російських пораненх будуть відправляти лікувати до бурятських лам і якутських шаманів.

Читайте також:   "Іскандерам" вже не смішно: Росія залишається без сучасних ракет

Москва ляже у Криму: у СБС повідомили про низку уражень на ТОТ України
23 червня 2026
ССО знищили залізничний міст через Північнокримський канал (відео)
23 червня 2026
Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласнені землі
23 червня 2026
СБУ затримала дезертира, який наводив атаки рф на оборонців Запоріжжя
23 червня 2026
Нацгвардійці після СЗЧ зможуть повернутися на службу за новою програмою
23 червня 2026
Тиску на агресора недостатньо: Зеленський відреагував на російський удар по Кривому Рогу
23 червня 2026
Свириденко очолить українську делегація на URC-2026 у Гданську
23 червня 2026
До Києва прибули генсек ОЕСР та міністри Японії: деталі візиту
23 червня 2026