Ворог атакував енергооб'єкт ДТЕК на Одещині

26 червня 2026 | 11:27
Ворог атакував енергооб'єкт ДТЕК на Одещині - фото 1

Вночі 26 червня російські окупанти вкотре атакували енергетичну інфраструктуру в Одеській області. Під ворожим вогнем опинився енергетичний об'єкт ДТЕК.

Про це повідомила пресслужба компанії.

За даними ДТЕК, ремонтні роботи після атаки потребують часу.

"Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути електропостачання всім мешканцям області", — йдеться в повідомленні.

За словами начальника Одеської ОДА Олега Кіпера, під вогнем опинилася енергетична та цивільна інфраструктура півдня Одещини.

В Ізмаїльському районі через пошкодження обʼєкту енергетики тимчасово без енергоспоживання залишилися кілька населених пунктів.

"Енергетики вже приступили до відновлюваних робіт", — зазначив Кіпер.

Також внаслідок обстрілу пошкоджень зазнала цивільна інфраструктура, внаслідок чого зайнявся котеджний будинок. Наразі відомо про одну постраждалу особу. На місцях ворожих влучань працюють відповідні служби.

Нагадуємо, російські окупанти атакували об'єкти енергетики, внаслідок чого є тимчасові знеструмлення споживачів. Також через негоду знеживлено два населених пункти у Полтавській області.

Читайте Realist в Google News