Українські фігуристи покинули Зимову олімпіаду-2022 у Пекіні достроково

6 лютого 2022 | 13:46
Україна на Олімпіаді-2022 у Пекіні - команда з фігурного катання достроково залишила змагання - фото 1

Другий день Зимової Олімпіади приніс знову сумні новини – українська збірна з фігурного катання завершила свою участь у командному турнірі на Олімпійських іграх-2022 у Пекіні.

Про це повідомило Суспільне.

Останньою у цьому виді програми виступила наймолодша учасниця збірної України – 16-річна Анастасія Шаботова –, яка заробила найбільшу кількість очок.

Наша команда посіла 10 місце (8 балів) серед 10 збірних, але наступного етапу пройшли лише 5 перших команд.

Читай також: Перша кров: українська спортсменка розбила обличчя на Олімпіаді у Пекіні (фото)

У Анастасії Шаботової у жіночому одиночному катанні сьоме місце, у Софії Голіченко та Артема Даренського – дев'яте у короткій парній спортивній програмі.

У Максима Нікітіна та Олександри Назарової – 9-е місце серед танцювальних пар.

У чоловічих змаганнях з скіатлону на дистанції 30 км Україну представляли два лижники – Олексій Красовський та Руслан Перехода. Обидва українські лижники не дійшли до фінішу. І Красовського, і Перехода перегнали лідери на коло, тому закінчили змагання достроково.

Фінал у чоловічому швидкісному спуску (даунглілі), де мав виступати і український спортсмен Іван Ковбаснюк, було перенесено через сильний вітер.

Раніше Realist.online повідомляв, що українські саночники вилетіли із саней на Олімпіаді 2022 року.