Президент Володимир Зеленський відреагував на російський ракетний удар по Кривому Рогу, внаслідок якого загинули троє людей, більш ніж 20 отримали поранення.
Відповідний допис він опублікував у телеграмі.
"Зараз у Кривому Розі триває ліквідація наслідків російського ракетного удару по місту. Росіяни вдарили просто по цивільній інфраструктурі. Рятувальники вже загасили пожежу", — розповів Зеленський.
Також президент висловив свої співчуття рідним та близьким загиблих. За його словами, троє постраждалих знаходяться у важкому стані. Усім надається необхідна допомога.
Зеленський наголосив, що кожен російський удар доводить, що тиску на агресора за цю війну недостатньо.
"Кожен такий день і кожен російський удар доводять, що тиску на агресора за цю війну недостатньо. Доводять також і те, що кожна затримка з виконанням домовленостей щодо ППО, будь-яке зволікання з постачанням для захисту України та українців – це фактично втрата життів. Важливо, щоб світ не мовчав про те, що досі немає жодного реального кроку росії на закінчення цієї війни. На всі наші пропозиції дипломатії, зустрічей і кроків до миру ми не отримали від росіян жодної чіткої відповіді. Тиск потрібен. Тиск на росію, щоб ситуація змінилася на краще", — додав глава держави.
Нагадуємо, уночі росіяни атакували Україну 135 ударними безпілотниками різних типів, внаслідок чого є влучання на 11 локаціях.