Внаслідок російських обстрілів та погані погодні умови в деяких регіонах України знеструмлено частину споживачів.
Про це повідомили в Міністерстві енергетики України.
Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об'єктів тимчасово залишається без електропостачання частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.
"Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово", — розповіли в Міненерго.
Також через негоду без світла залишається понад 160 населених пунктів на Сумщині, Київщині, Полтавщині та Івано-Франківщині. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням.
Крім цього, застосування обмежень електроспоживання на сьогодні не прогнозується. Водночас громадян закликають перенести активне енергоспоживання сьогодні з 10:00 до 17:00.
За даними НЕК "Укренерго", споживання електроенергії продовжує зростати. Сьогодні, 23 червня, станом на 09:30, воно було на 3,5% вищим, ніж у цей же час у понеділок. Причиною змін стала спека по всій Україні, що зумовлює активне використання кондиціонерів споживачами.
Вчора, 22 червня, добовий максимум зафіксували увечері — на 5,3% вищим, ніж попереднього робочого дня, у п’ятницю. Причина — традиційне зростання рівня енергоспоживання на початку робочого тижня, а також суттєве підвищення температури повітря у більшості регіонів.
Нагадуємо, президент Володимир Зеленський привітав воїнів Центру спеціальних операцій "Альфа" Служби безпеки України з професійним святом.