Російські війська завдали ударів безпілотниками по Сумах та Конотопу. У Сумах під ворожу атаку потрапила автозаправна станція, у Конотопі — цивільна інфраструктура у центрі міста.
Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
За попередніми даними, внаслідок російського удару по АЗС на околиці Сум постраждали троє цивільних, які перебували на території. Медики їх обстежили та надали необхідну допомогу. Попередньо, вони отримали ушкодження не важкі.
Також пошкоджено автомобілі. Наслідки атаки уточнюються.
За даними ДСНС, внаслідок удару на території АЗС сталося займання. Рятувальники ліквідували всі осередки пожежі та обстежили місце влучання.
Крім цього, російські війська атакували дронами цивільну інфраструктуру в центрі Конотопа.
Спочатку було відомо про двох поранених — жінку та чоловіка, який дістав важку травму. Згодом кількість постраждалих зросла до чотирьох. Серед них — підліток, двоє жінок та чоловік. Усім надається необхідна медична допомога.
Нагадуємо, у лікарні Сум внаслідок отриманих травм під час ворожого авіаудару помер водій тролейбуса, який на момент атаки перебував поблизу епіцентру.