Перша в історії: Магучіх стала чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту (відео)

22 серпня 2022 | 09:06
Ярослава Магучіх виборола золото на Чемпіонаті Європи - фото 1

Легкоатлетка Ярослава Магучіх стала першою в історії України золотою чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту, повідомляє Sport.ua.

Читай також: Українські музиканти здобули 10 перемог на найбільшому фестивалі Європи Sziget

Фінал зі стрибків у висоту у жінок відбувся в останній день змагань. Україною представляли три українки: Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Ірина Геращенко.

Переможниця взяла планку на висоті 1,95 м та стала чемпіонкою Європи. Левченко посіла дев'яте місце, Геращенко – п'яте.

Також на 1,95 метра зупинилася чорногорка Марія Вукович, яка вперше у кар'єрі виграла срібну медаль такого рівня. Бронзу, також дебютну, виборола 17-річна сербка Ангеліна Топіч.

Нагадаємо, як повідомляв раніше Realist.online, Україна не зможе прийняти "Євробачення-2023": організатори конкурсу назвали іншу країну.