Паралімпіада-2020: скільки медалей завоювали українські спортсмени

5 вересня 2021 | 12:50
Паралімпійці повертаються в Україну - скільки медалей виграли у Токіо - фото 1

Збірна України закінчила свою участь в Паралімпійських іграх-2020 на Токіо. У змаганнях брали участь 143 спортсмени з України у 15 видах спорту.

Про це повідомляє "ТСН".

Останніми змагалися стрілки — Андрій Дорошенко, Юрій Стоєв та Ірина Щетник. Вони стріляли з гвинтівки з положення лежачи з 50 метрів. Кращий результат показала Щетник — восьме місце у фіналі.

Читай також: Український плавець став найтитулованішим на Паралімпіаді в Токіо

Всього за 12 днів змагань збірна України виграла 98 нагород: 24 золоті, 47 срібних і 27 бронзових. У Токіо "синьо-жовті" фінішували на шостому місці в медальному заліку. За кількістю нагород Україна п'ята.

Відзначимо, що це другий результат в історії Паралімпійських ігор для України. З Ріо українські спортсмени везли 117 нагород. З них 41 медаль - "золота".

Частина спортсменів вже прилетіла до Києва. Серед них представники таких видів спорту як плавання, легка атлетика і велоспорт. У "Борисполі" їх зустрічали з квітами та привітаннями.

Церемонія закриття Паралімпіади-2020 відбудеться 5 вересня, о 14:00 за київським часом.

Раніше на Realist.online повідомлялося про те, що призер Паралімпіади відмовився від фото з росіянами і викликав захват у соцмережах.