Є надія на медаль: двоє українців пробилися до фіналу з акробатики

15 лютого 2022 | 16:30
Олімпіада 2022 у Пекіні – українці пройшли у фінал з лижної акробатики - фото 1

Сьогодні, 15 лютого, на Олімпіаді у Пекіні відбулася кваліфікація з лижної акробатики у чоловіків. І двом українцям вдалося вийти у фінал, повідомляє видання "Уніан".

Україну у змаганнях у лижній акробатиці цього року представляли: Дмитро Котовський, Олександр Абраменко та Олександр Окіпнюк. Двом останнім спортсменам вдалося пробитися до фінальної частини, а от Дмитро Котовський не зміг подолати кваліфікацію.

Читай також: Україна на Олімпіаді показала найкращий результат в історії у швидкісному спуску

Зазначимо, що Олександр Абраменко у першому стрибку показав високий результат – 120.36. З 5-м результатом він потрапив у топ-6 та отримав місце у фіналі. А ось двоє інших українців фінішували на 22-му та 24-му рядку. У другому раунді Олександр Окіпнюк вже показав результат 125.00 і посів перше місце у списку найкращих, а Котовський пройти у фінал не зумів – він розташувався на дев'ятому рядку (114.03).

Фінал у цій дисципліні відбудеться у середу, 16 лютого. У Пекіні збірна України медалей поки що не здобула.

Раніше на Realist.online повідомлялося, що на зимовій Олімпіаді в Пекіні українець Іван Ковбаснюк продовжує встановлювати рекорди. Нещодавно гірськолижник показав другий найкращий результат нашої країни в історії зимових змагань.