22 жовтня 2020 | 09:50
Несподівана перемога: «Шахтар» обіграв мадридський «Реал» у виїзному матчі - відео - фото 1

Донецький «Шахтар» здобув виїзну перемогу в матчі з мадридським «Реалом».

Поєдинок проходив в рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

У першому таймі «гірники» шокували господарів поля, забивши три голи - відзначилися Тете, Манор Соломон, а Рафаель Варан забив у свої ворота.

У другому таймі мадридці забили двічі, а потім навіть і третій гол, але його скасували після перегляду відеоповтору, тому що було положення «поза грою». У підсумку рахунок 3: 2 на користь «Шахтаря».

Слід зазначити, що через спалах коронавируса в команді «Шахтар» приїхав на матч далеко не в найсильнішому складі (11 гравців були недоступні). Як звернули увагу в УЄФА, в цьому поєдинку в складі гірників на поле вийшли відразу 8 гравців у віці 23 року або молодше.

«Шахтар» виступає в групі B, де крім «Реала» ще італійський «Інтер» і німецька «Боруссія Менхенгладбах». Донеччани з трьома очками поки очолюють квартет, у «Реала» нуль балів, а «Інтер» і «Боруссія» свій матч тільки почали.

Раніше повідомлялося, що головним тренером футбольного клубу "Динамо" Київ став румунський фахівець Мірча Луческу.