На українсько-румунському кордоні тимчасово дозволили виїзд туристичних автобусів через пункт пропуску "Дяківці — Раковець".
Про це повідомили в Державній прикордонній службі України.
"З початком туристичного сезону в пунктах пропуску Чернівецької області значно зростає кількість туристичних автобусів. Оскільки найпопулярнішим напрямком залишається українсько-румунський кордон, з румунською стороною домовились про тимчасовий пропуск автобусів будь-якого розміру через пункт пропуску «Дяківці – Раковець»", — заявили в ДПСУ.
"Чому це важливо саме зараз? Літо – це пік пасажиропотоку, черги на кордоні стають довшими, і кожен додатковий “вузький” пункт пропуску це втрачені години людей в дорозі. А “Дяківці” – це новий цілодобовий пункт пропуску, який має реальний потенціал розвантажити інші напрямки", — зазначив заступник міністра розвитку громад та територій Сергій Деркач.
Проїзд через цей пункт пропуску дозволений лише на виїзд з України. Такий режим роботи діятиме до кінця літа.
Для перетину кордону водіям необхідно зареєструватися в системі "Є-черга" та прибути до пункту пропуску у визначений час.
Нагадуємо, на українсько-словацькому кордоні у міжнародному пункті пропуску "Малі Селменці — Вельке Слеменце" проводитимуться монтажні роботи та перепідключення інженерних мереж, через що можливі затримки.