Москва ляже у Криму: у СБС повідомили про низку уражень на ТОТ України

23 червня 2026 | 16:55
Москва ляже у Криму: у СБС повідомили про низку уражень на ТОТ України - фото 1

У ніч на 23 червня оператори Сил безпілотних систем уразили ударні безпілотники, засоби протиповітряної оборони, енергооб'єкти, паливно-мастильні матеріали та логістичний транспорт окупантів на тимчасово окупованих територіях України, зокрема в Криму.

Про це повідомили в Силах безпілотних систем ЗСУ.

"Москва ляже у Криму. Птахи СБС сприятимуть і надалі", — заявив командувач СБС Роберт "Мадяр" Бровді.

Що було уражено:

  • У районі Керчі, Крим, уражено три глибинні розвідувально-ударні БпЛА "Оріон", які ворог використовує як носіїв керованих авіабомб та малорозмірних крилатих ракет.
  • На Керченській ТЕЦ — нафторезервуари.
  • Уражено ЗРГК "Панцирь-С1" у районі Багерового, пускову установку С-300 та зенітну установку ЗУ-23 у районі Курортного, а також РЛС "Небо-У" у районі Керчі.
  • У районі Трудового — газорозподільчу станцію "Сімферополь".
  • Уражено електропідстанцію 330/110 кВ "Західно-Кримська".
  • У Донецькій області уражено навчальний полігон підготовки операторів БпЛА противника в районі Дебальцевого та цистерну з паливно-мастильними матеріалами в районі Горлівки.
  • У Запорізькій області — логістичний транспорт противника в районі Приазовського.
  • На тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей уражено транспорт і паливозаправники противника.

"Системне ураження засобів ППО, ударних безпілотників, енергетичної інфраструктури та логістики знижує спроможність противника підтримувати бойові дії та забезпечувати свої угруповання на тимчасово окупованих територіях", — додали в СБС.

Нагадуємо, воїни ССО та учасники Руху опору завдали подвійного удару по мосту через Північнокримський канал в окупованому Криму.

Читайте Realist в Google News