Юні українки побили росіянок і стали чемпіонками Європи з боксу (фото)

20 серпня 2021 | 18:45
Чемпіонат Європи з боксу 2021 - чотири українки завоювали золото - фото - фото 1

Збірна України на чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків і дівчат завоювала чотири золоті медалі. Також наші спортсмени виграли три срібних медалі, повідомляє у Facebook Федерація боксу України.

У цьому турнірі змагаються 274 спортсмена з 25 країн. Серед юнаків визначено 16 вагових категорій, серед дівчат — 13.

Збірна України у п'ятницю, 20 серпня, завоювала відразу 7 медалей. Перше "золото" здобула 13-річна Кіра Макогоненко (вагова категорія до 42 кг), яка перемогла спортсменку з Росії у фіналі.

Читай також: Олімпійські ігри: Україна вперше в історії завоювала медаль в артистичному плаванні

Наступну золоту медаль Україні принесла Уляна Безфамільна (до 46 кг). Вона також боксувала проти спортсменки з РФ, і цей бій теж закінчився перемогою українки.

Третя медаль дісталася Юлії Ступаковій (до 54 кг), яка також перемогла російську спортсменку.

Четверту золоту медаль здобула Анастасія Таран (до 60 кг) перемігши у першому раунді нокаутом спортсменку з Польщі.

Три "срібла" української збірної принесли Валерія Локтіонова (36 кг) Уляна Овсепян (42 кг) і Таїсія Покусай (40 кг).

Раніше повідомлялося, українська спортсменка здобула перемогу над чинною чемпіонкою світу на змаганнях зі стрільби з лука на Олімпійських іграх в Токіо.