Із вечора рф атакувала Дніпропетровщину: пошкоджено інфраструктуру

25 червня 2026 | 09:35
Із вечора рф атакувала Дніпропетровщину: пошкоджено інфраструктуру - фото 1

Із вечора 24 червня російські окупанти майже 20 разів атакували п'ять районів Дніпропетровської області із застосуванням артилерії, безпілотників та авіабомб. Інформації про постраждалих серед населення немає.

Про це повідомили в ДСНС України та начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

Під ворожим прицілом опинилися Дніпровський, Синельниківський, Криворізький, Нікопольський та Павлоградський райони.

У Дніпровському районі внаслідок обстрілу зайнявся склад з комунальною технікою. Знищено та пошкоджено близько 10 транспортних засобів.

У Синельниківському районі під ударом опинилися Васильківська і Дубовиківська громади. Внаслідок обстрілу горів будинок культури, також пошкоджено 12 приватних будинків і господарська споруда.

У Павлограді через атаку зафіксували декілька осередків займань. Руйнувань зазнали будівля коледжу, гуртожиток, оздоровчий комплекс та автомобілі.

У Нікопольському районі ворог бив по Нікополю, Марганецькій і Покровській громадах, ворожим вогнем пошкоджено чергову АЗС.

У Зеленодольській громаді Криворізького району пошкоджено об'єкт інфраструктури.

"​На щастя, минулося без постраждалих. Вогнеборці ліквідували всі пожежі, спричинені ворожими ударами", — додали в ДСНС.

Нагадуємо, на Херсонщині внаслідок російського обстрілу загинув працівник міжнародної гуманітарної організації Norwegian People's Aid

Читайте Realist в Google News