До Києва у вівторок, 23 червня, з візитом прибули віцеміністр економіки, торгівлі та промисловості Японії Кенджі Ямада, віцеміністерка закордонних справ Аяно Куніміцу та генеральний секретар ОЕСР Матіас Корманн.
Візит генсека ОЕСР до Києва
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга у Києві провів двосторонні переговори з генеральним секретарем ОЕСР Матіасом Корманном, з яким обговорили останній розвиток подій на полі бою, наслідки триваючих російських атак на Україну, а також ширші безпекові процеси в нашому регіоні.
За словами міністра, попри війну Україна продовжує просуватися на шляху до членства в ЄС та ОЕСР, впроваджуючи реформи та зміцнюючи інституції.
"Ми високо цінуємо підготовлені ОЕСР огляди у сферах інфраструктури, державного управління та правосуддя, які будуть представлені сьогодні. Це практичні інструменти, що зміцнюють стійкість України та сприяють реалізації реформ. Окремо обговорили підготовку до Конференції з відновлення України та важливість мобілізації міжнародної підтримки для відбудови, стійкості та довгострокового розвитку нашої держави", — зазначив Сибіга.
Візит японської делегації
Також з візитом до Києва прибули віцеміністр економіки, торгівлі та промисловості Японії Кенджі Ямада та віцеміністерка закордонних справ Аяно Куніміцу, повідомила пресслужба посольства Японії в Україні.
Вони поклали квіти до Стіни пам’яті біля Михайлівського Золотоверхого монастиря, вшанувавши пам’ять загиблих українців, а під час зустрічей висловлять підтримку Україні з боку Японії.
У Київ із візитом прибули Державний міністр економіки, торгівлі та промисловості Ямада та Державний міністр закордонних справ Куніміцу. Вони поклали квіти до Стіни пам'яті біля Свято-Михайлівського монастиря і висловлять рішучу підтримку України з боку Японії під час зустрічей. pic.twitter.com/4pmFY7I4VK
— Посольство Японії в Україні (@JPEmbUA) June 23, 2026
Нагадуємо, у ДПСУ повідомили про можливі затримки на пішому пункті пропуску на кордоні зі Словаччиною.