Війна з армією антихриста, або Як перемогти релігію рашизму
Суспільство

Війна з армією антихриста, або Як перемогти релігію рашизму

9 квiтня 2022 | 10:00

Московський патріарх Кирило оголосив, що в Україні православні воюють з антихристом. За психоаналізом Фрейда це абсолютно вірно. Антихрист, так би мовити, вже останні 10-15 років обрав собі місце проживання в Росії з берлогою в Москві.

Сьогоднішні події в Російській Федерації куди огидніші ніж у Німеччині зразка 1933 р. Задумайтесь, діти з Москви пишуть листи російським солдатам Vандалам з проханням вбити побільше українців. Як історик повинен зазначити, що такий антигуманний психоз був навіть відсутній в часи Третього Рейху.

Читайте також: Московитський рашизм, або Два виміри сучасного диявола

Останні повідомлення говорять, що російські Zвірі сексуально гвалтували українську вагітну дівчину 17-и років та стареньку у віці 75. І це на Херсонщині.

Там же на Дніпрі російська артилерія потопила човен, що перевозив біженців з окупованої території на землі під контролем українського війська.

У Запорізькій області у місті Мелітополь російські солдати пограбували надіслану з Києва гуманітарну допомогу та захопили автотранспорт, що її перевозив.

В Маріуполі росіяни привезли мобільні крематорії, щоб спалювати тіла убитих українців і таким чином ховати сліди своїх злочинів, що здійснили російські Zвірі.

В містечку Гостомель, що на північ від Києва, російські солдати знищили 95% будинків, а після відступу окупантів безслідно зникло 400 осіб. В цьому місті є свідки, які бачили, що російські снайпери тренувалися на живих людях. Їх убито 11 чоловік.

В Маріуполі чеченські підрозділи кадировців задля забави стріляли по ногам дітям, які залишилися самі без батьків і проживали серед зруйнованих будинків.

У Бородянці, що 50 кілометрів від Києва, яка мала 15 тис. населення, за відсутності військової та промислової інфраструктури було знищено усі 100% будинків тільки через те, що місто було на шляху до Києва. Зараз почали відкопувати мертві тіла із зруйнованих вщент будівель. Їх може бути в багато разів більше ніж у Бучі.

Поруч з тією ж Бучею росіяни вбили декілька сотень собак, що були у притулку.

На Чернігівщині п’яні Vандали стріля в корів та кіз, що паслися, і вмирали зі сміху, коли вбивали переляканих тварин.

Хіба це не армія антихриста, яку послали з московської берлоги вбивати православних українців, чия вина тільки в тому, що вони сповнені бажання жити в нормальному Європейському оточенні, а не в країні Zла.

Смерть російським окупантам! Свобода українському народові!

Читайте також: Доки живі укранці, жоден військовий злочинець-рашист не уникне покарання

Москва ляже у Криму: у СБС повідомили про низку уражень на ТОТ України
23 червня 2026
ССО знищили залізничний міст через Північнокримський канал (відео)
23 червня 2026
Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласнені землі
23 червня 2026
СБУ затримала дезертира, який наводив атаки рф на оборонців Запоріжжя
23 червня 2026
Нацгвардійці після СЗЧ зможуть повернутися на службу за новою програмою
23 червня 2026
Тиску на агресора недостатньо: Зеленський відреагував на російський удар по Кривому Рогу
23 червня 2026
Свириденко очолить українську делегація на URC-2026 у Гданську
23 червня 2026
До Києва прибули генсек ОЕСР та міністри Японії: деталі візиту
23 червня 2026