У частині районів Києва запровадили аварійні відключення електроенергії. Причиною стало технологічне порушення на одному з енергооб'єктів. Обмеження застосували до всіх категорій споживачів.
Про це повідомила пресслужба НАЕК "Укренерго".
За інформацією компанії, аварійно-відновлювальні роботи вже розпочалися. Енергетики працюють над якнайшвидшим відновленням роботи пошкодженого обладнання.
Відключення планують скасувати одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Споживачам рекомендують стежити за повідомленнями оператора системи розподілу та, за наявності електроенергії, використовувати її ощадливо.
За даними ДТЕК, екстрені відключення стосуються лівого берега столиці.
Нагадуємо, на майданчику Хмельницької АЕС правоохоронці проводять слідчі дії, які стосуються окремих закупівельних процедур. За даними "Енергоатому", сама ХАЕС продовжує працювати у штатному режимі.