Прем'єр-міністерка Юлія Свириденко очолить українську делегацію на конференції з відновлення України (URC-2026) у Гданську.
Про це повідомила очільниця уряду у телеграмі.
До складу української команди увійдуть представники українського бізнесу, керівники державних компаній, представники наших громад з усієї країни та звісно урядовці й парламентарі.
"Багато заходів різного рівня, які мають посилити і Україну, і Польщу, і всіх наших партнерів та Європу", — розповіла Свириденко.
За її словами, перед Україною стоїть завдання досягти конкретних домовленостей, які посилять обороноздатність й стійкість України та розширять економічне співробітництво з партнерами.
Під час конференції очікується підписання низки важливих угод із міжнародними партнерами, зокрема щодо зміцнення української енергетики.
"Україна налаштована на конструктивне й взаємовигідне партнерство в інтересах спільної європейської безпеки, економічного розвитку та довгострокового процвітання", — наголосила прем'єрка.
Вона також підкреслила, що Україна будує співпрацю з партнерами на принципі взаємної поваги.
Нагадуємо, до Києва з візитом прибули генеральний секретар ОЕСР Матіас Корманн та міністри Японії.