Вночі та вранці Сили оборони України завдали далекобійного удару по росії, уразивши нафтобазу "Полтавська" у Краснодарському регіоні та два НПЗ в Уфі.
Про це повідомив президент Володимир Зеленський.
"Наші далекобійні операції – це послідовні точні відповіді на затягування росією війни та удари по українських містах і громадах", — заявив глава держави.
Вночі під вогнем опинилася нафтобаза "Полтавська" у Краснодарському краї рф, що розташована за близько 300 кілометрів від лінії фронту.
За даними Генштабу ЗСУ, після влучання на об'єкті зафіксували пожежу. Об'єкт залучений до забезпечення російських військ на окупованих територіях України.
Також воїни СБУ зранку завдали удару по двох нафтопереробних заводах в Уфі за 1500 кілометрів від лінії фронту — "Башнефть-Уфанефтехим" і "Башнефть-Новойл".
"Виконуємо план наших далекобійних санкцій. Дякую всім українським воїнам, які забезпечують нашу влучність. Росіянам варто думати про справжню дипломатію, а не намагатися знову когось обдурити чи виграти час. Війну потрібно завершувати", — наголосив Зеленський.
Інші ураження на ТОТ України
Крім цього, уражено автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області та два залізничні мости, які ворог використовує для перекидання військ та підвезення боєприпасів: через річку Айдар та річку Луганчик на Луганщині. Наразі масштаби пошкоджень уточнюються.
Також минулої доби були й інші ураження ЗСУ по військових об'єктах росіян на ТОТ України:
- Склад матеріально-технічних засобів окупантів у районі Новоганнівки на Луганщині.
- Командний пункт підрозділу неподалік Цукуриного Донецької області.
- Радіолокаційну станцію "Небо" і радіолокаційний комплекс "Скала-М" у районі Керчі на тимчасово окупованій території українського Криму.
"Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на припинення збройної агресії російської федерації проти України", — додали в Генштабі.
Нагадуємо, на лівому березі Києва за командою НЕК "Укренерго" запровадили аварійні відключення електроенергії.