В Україні тестують спрощені переведення у межах одного корпусу через "Армія+"

Бета-тестування триватиме до 24 вересня

Фото: Михайло Федоров

Міністерство оборони спільно з Генеральним штабом ЗСУ запустили тестування нового підходу до переведень військовослужбовців у межах одного корпусу через застосунок "Армія+".

Про це повідомив очільник оборонного відомства Михайло Федоров.

"Наше завдання — зробити цей процес зрозумілим для військового, зберігши бойову стійкість підрозділів", — зазначив Федоров.

На першому етапі програма працюватиме для переведень у межах 16 та 19 армійських корпусів ЗСУ. Військовослужбовець зможе подати рапорт через "Армія+" переведення між військовими частинами, які входять до складу або перебувають в оперативному підпорядкуванні відповідного корпусу.

Подати рапорт зможуть військовослужбовці рядового та сержантського складу, які служать у визначених корпусах, не обіймають офіцерських посад і не перебувають у СЗЧ.

Усі етапи переведення проходять через "Армія+", зокрема подання рапорту з електронним підписом, відстеження статусу розгляду заяви та отримання рішення й пояснення.

"Щоб зберегти бойову стійкість підрозділів, новий підхід передбачає чіткі правила: переведення можливі лише в межах операційної зони одного корпусу з визначеними строками розгляду та щомісячними лімітами на кількість переведень", — зауважив міністр.

Бета-тестування триватиме до 24 вересня. Після пілотування та оцінки результатів очікується масштабувати цього рішення.

Нагадуємо, внаслідок російської атаки БпЛА у Запоріжжі до 15 осіб зросла кількість постраждалих, серед яких є дев'ятирічний хлопчик.

Читати всі новини