У Запоріжжі до 15 людей зросла кількість постраждалих через атаку ворожих БпЛА

Серед постраждалих внаслідок російської атаки — одна дитина

Фото: ДСНС України

У Запоріжжі внаслідок російської атаки БпЛА до 15 осіб зросла кількість постраждалих, серед них — одна дитина.

Про це повідомили в ДСНС України.

Зранку російські окупанти завдали ракетного та дронового удару по Запоріжжю, внаслідок чого пошкоджено офісну будівлю, складські приміщення та припарковані автомобілі. На місці одного з влучань зайнялася пожежа.

За словами начальника Запорізької ОДА Івана Федорова, серед постраждалих внаслідок обстрілу — дев'ятирічний хлопчик.

"Його травми неважкі, тому після отримання допомоги він лікуватиметься вдома", — розповів він.

Також до лікарень доставили ще чотири людини, серед яких 45-річна жінка, стан якої медики оцінюють як тяжкий.

Станом на 16:15 у Запоріжжі оголосили про відбій повітряної тривоги, водночас по області зберігається ракетна небезпека.

Нагадуємо, з російського полону повернулися 160 військових, які перебували в неволі з 2022 року. Серед них — 58 офіцерів.

Читати всі новини