У Запоріжжі внаслідок російської атаки БпЛА до 15 осіб зросла кількість постраждалих, серед них — одна дитина.
Про це повідомили в ДСНС України.
Зранку російські окупанти завдали ракетного та дронового удару по Запоріжжю, внаслідок чого пошкоджено офісну будівлю, складські приміщення та припарковані автомобілі. На місці одного з влучань зайнялася пожежа.
За словами начальника Запорізької ОДА Івана Федорова, серед постраждалих внаслідок обстрілу — дев'ятирічний хлопчик.
"Його травми неважкі, тому після отримання допомоги він лікуватиметься вдома", — розповів він.
Також до лікарень доставили ще чотири людини, серед яких 45-річна жінка, стан якої медики оцінюють як тяжкий.
Станом на 16:15 у Запоріжжі оголосили про відбій повітряної тривоги, водночас по області зберігається ракетна небезпека.
Нагадуємо, з російського полону повернулися 160 військових, які перебували в неволі з 2022 року. Серед них — 58 офіцерів.