У Кривому Розі зросла кількість жертв пілся вчорашнього ракетного удару

На ранок у лікарнях Кривого Рогу знаходяться 17 постраждалих осіб

Фото: Володимир Зеленський / тг

Кількість жертв внаслідок російського ракетного удару по Кривому Рогу у вівторок, 23 червня, зросла до чотирьох осіб. Також вже відомо про 27 постраждалих.

Про це повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

"На жаль до чотирьох зросла кількість жертв вчорашнього ракетного удару по нашому місту. Вночі, незважаючи на те, що лікарі до кінця боролися за її життя, від численних несумісних з життям травм померла 62-річна жінка. Співчуття рідним та близьким", — заявив він.

Також внаслідок удару по місту загинули двоє чоловіків 25 та 34 років та жінка 54 років.

Крім цього, кількість постраждалих внаслідок атаки уже зросла до 27 осіб. За словами Вілкула, ввечері до медиків звернулися батьки чотирирічної дитини.

На ранок у лікарнях міста знаходяться 17 постраждалих, з них один перебуває у критичному стані, ще один дуже важкий, ще двоє важких стабілізовані.

"Сьогодні у Кривому Розі оголошено день жалоби. Вічна пам'ять усім загиблим від рук російських нелюдів…", — додав Вілкул.

Станом на ранок 24 червня, у Криворізькому районі російських обстрілів зафіксовано не було. У Нікопольському районі ворог атакував дронами Нікополь, Покровську і Марганецьку громади. Внаслідок цього постраждали двоє людей. Пошкоджено інфраструктуру, адмінбудівлю та мікроавтобус.

Нагадуємо, вночі українська ППО знищила 95 зі 101 ударного безпілотника, проте є влучання у п'яти місцях.

Читати всі новини