Внаслідок російських обстрілів Дніпропетровської області поранення дістав 60-річний чоловік. Також пошкоджено пожежно-рятувальний підрозділ, житлові будинки, підприємства, транспорт та іншу інфраструктуру.
Про це повідомили в ДСНС України.
Уночі російські війська завдали авіаудару по Васильківській громаді. Внаслідок влучання пошкоджено будівлю пожежно-рятувального підрозділу. Рятувальники не постраждали.
Також виникла пожежа у зруйнованому житловому будинку.
У Божедарівській громаді Кам'янського району через обстріл загорілося приватне домоволодіння.
Крім цього, у Нікопольському, Самарівському та Дніпровському районах внаслідок російських атак пошкоджено житлову забудову, підприємства, транспортні засоби та об'єкти інфраструктури.
Як повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, противник майже 30 разів атакував п'ять районів Дніпропетровської області. Для своїх ударів ворог використав безпілотники, артидерію та авіабомби.
Уночі у небі над регіоном сили української ППО ліквідували сім ворожих БпЛА.
Нагадуємо, російські окупанти вчора ввечері завдали авіаційного удару по місту Суми, внаслідок чого відомо про трьох поранених.