Правоохоронці викрили чотирьох агентів рф, як займалися підпалами в Україні

Зловмисники займалися підпалами авто Сил оборони у Кіровоградській та Одеській областях

Фото: СБУ

СБУ, Нацполіція та прокуратура викрили ще чотирьох агентів ФСБ, які виконували замовні підпали у Кіровоградській та Одеській областях.

Про це повідомили в СБУ.

Зловмисниками виявилися завербовані ворогом місцеві жителі, які шукали "легкі заробітки" у телеграмі. В обмін на обіцянки коштів фігуранти погодилися підпалювати авто Сил оборони за допомогою легкозаймистих сумішей.

У Кіровоградській області "по гарячих слідах" викрили злочинну групу, яка підпалила два пікапи ЗСУ, що проходили техобслуговування після виконання завдань на фронті. Після підпалу фігуранти мали виготовити саморобну вибухівку, аби закласти її під залізничні колії для підриву електропоїзда.

На Одещині затримано мобілізованого у СЗЧ, який також виконував замовні підпали. Задокументовано його спробу знищити службовий мультівен українських воїнів на території Дачненської громади та зафіксував займання на телефонну камеру для звіту рф.

Перед цим зловмисник провів дорозвідку навколо військового транспорту, сфотографував його та погодив підпал із російським куратором. 

Наразі усім затриманим повідомили про підозру відповідно до вчинених злочинів за кількома статтями ККУ:

Наразі триває розслідування. Санкції статтей передбачають покарання у вигляді ув'язнення до 10 років.

Нагадуємо, СБУ затримала громадянина росії, який коригував ворожі обстріли по обласному центру та прилеглих районах Запорізької області.

Читати всі новини