Москва ляже у Криму: у СБС повідомили про низку уражень на ТОТ України

Ураження були на території Криму, Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей

Фото: СБС ЗСУ (https://t.me/usf_army/1765)

У ніч на 23 червня оператори Сил безпілотних систем уразили ударні безпілотники, засоби протиповітряної оборони, енергооб'єкти, паливно-мастильні матеріали та логістичний транспорт окупантів на тимчасово окупованих територіях України, зокрема в Криму.

Про це повідомили в Силах безпілотних систем ЗСУ.

"Москва ляже у Криму. Птахи СБС сприятимуть і надалі", — заявив командувач СБС Роберт "Мадяр" Бровді.

Що було уражено:

"Системне ураження засобів ППО, ударних безпілотників, енергетичної інфраструктури та логістики знижує спроможність противника підтримувати бойові дії та забезпечувати свої угруповання на тимчасово окупованих територіях", — додали в СБС.

Нагадуємо, воїни ССО та учасники Руху опору завдали подвійного удару по мосту через Північнокримський канал в окупованому Криму.

Читати всі новини