У ніч на 23 червня оператори Сил безпілотних систем уразили ударні безпілотники, засоби протиповітряної оборони, енергооб'єкти, паливно-мастильні матеріали та логістичний транспорт окупантів на тимчасово окупованих територіях України, зокрема в Криму.
Про це повідомили в Силах безпілотних систем ЗСУ.
"Москва ляже у Криму. Птахи СБС сприятимуть і надалі", — заявив командувач СБС Роберт "Мадяр" Бровді.
Що було уражено:
- У районі Керчі, Крим, уражено три глибинні розвідувально-ударні БпЛА "Оріон", які ворог використовує як носіїв керованих авіабомб та малорозмірних крилатих ракет.
- На Керченській ТЕЦ — нафторезервуари.
- Уражено ЗРГК "Панцирь-С1" у районі Багерового, пускову установку С-300 та зенітну установку ЗУ-23 у районі Курортного, а також РЛС "Небо-У" у районі Керчі.
- У районі Трудового — газорозподільчу станцію "Сімферополь".
- Уражено електропідстанцію 330/110 кВ "Західно-Кримська".
- У Донецькій області уражено навчальний полігон підготовки операторів БпЛА противника в районі Дебальцевого та цистерну з паливно-мастильними матеріалами в районі Горлівки.
- У Запорізькій області — логістичний транспорт противника в районі Приазовського.
- На тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей уражено транспорт і паливозаправники противника.
"Системне ураження засобів ППО, ударних безпілотників, енергетичної інфраструктури та логістики знижує спроможність противника підтримувати бойові дії та забезпечувати свої угруповання на тимчасово окупованих територіях", — додали в СБС.
Нагадуємо, воїни ССО та учасники Руху опору завдали подвійного удару по мосту через Північнокримський канал в окупованому Криму.