Із вечора рф атакувала Дніпропетровщину: пошкоджено інфраструктуру

Внаслідок ворожих обстрілів Дніпропетровщини виникло кілька осередків займань

Із вечора рф атакувала Дніпропетровщину: пошкоджено інфраструктуру фото

Із вечора 24 червня російські окупанти майже 20 разів атакували п'ять районів Дніпропетровської області із застосуванням артилерії, безпілотників та авіабомб. Інформації про постраждалих серед населення немає.

Про це повідомили в ДСНС України та начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

Під ворожим прицілом опинилися Дніпровський, Синельниківський, Криворізький, Нікопольський та Павлоградський райони.

У Дніпровському районі внаслідок обстрілу зайнявся склад з комунальною технікою. Знищено та пошкоджено близько 10 транспортних засобів.

У Синельниківському районі під ударом опинилися Васильківська і Дубовиківська громади. Внаслідок обстрілу горів будинок культури, також пошкоджено 12 приватних будинків і господарська споруда.

У Павлограді через атаку зафіксували декілька осередків займань. Руйнувань зазнали будівля коледжу, гуртожиток, оздоровчий комплекс та автомобілі.

У Нікопольському районі ворог бив по Нікополю, Марганецькій і Покровській громадах, ворожим вогнем пошкоджено чергову АЗС.

У Зеленодольській громаді Криворізького району пошкоджено об'єкт інфраструктури.

"​На щастя, минулося без постраждалих. Вогнеборці ліквідували всі пожежі, спричинені ворожими ударами", — додали в ДСНС.

Нагадуємо, на Херсонщині внаслідок російського обстрілу загинув працівник міжнародної гуманітарної організації Norwegian People's Aid

Читати всі новини