Через ворожі обстріли об'єктів енергетики знеструмлено споживачів у шести областях

Також є знеструмлення на Полтавщині через негоду

Фото: Сумиобленерго (https://t.me/SumyEnergo/2082)

Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об'єктів тимчасово знеструмлено частину споживачів Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Харківській, Полтавській та Херсонській областях.

Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики України.

"Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово", — зазначили в Міненерго.

Водночас через негоду без електропостачання залишається два населених пункти у Полтавській області. Наразі ремонтні бригади розпочали роботу над відновленням.

Також у Міненерго заявили, що на сьогодні в Україні не прогнозується застосування обмежень електропостачання.

Громадян закликали перенести активне енергоспоживання сьогодні на денний час — з 10:00 до 16:00. У вечірні години користувачів просять, за можливості, ощадливо використовувати електроенергію з 18:00 до 22:00, що допоможе знизити навантаження на систему.

Нагадуємо, вночі російські окупанти атакували Україну із використанням семи балістичних ракет "Іскандер-М" та 189 ударних безпілотників різних типів.

 

Читати всі новини